Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Değerli Okuyucu;

Nizamettin Gümüş isimli bu kişisel blog ve araştırma platformu şahsi bir site olmakla beraber tarafımca yönetilmektedir.

Nizamettingumus.com.tr adresine erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım koşulları maddelerini baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik Paylaşımı

Nizamettingumus.com.tr adresinde yer alan içerikler (bazı reklam içerikleri hariç) şahsım tarafından bizzat Nizamettin Gümüş Kişisel Blog için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır.

Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki şekilde olmak şartıyla yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı Nizamettin Gümüş Kişisel Blog adresinden alınmıştır. Kaynak: https://nizamettingumus.com.tr

Üstte belirtilen şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkım vardır.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Nizamettingumus.com.tr adresinde yer alan içeriklere yorum yaparken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

Nizamettingumus.com.tr adresine gönderilen yorumlar genellikle denetimden geçmeden yayınlamaktadır.

İş bu sebeple yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğunu kabul etmiyorum. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan ziyaretçiye aittir.

Ziyaretçilerin yaptığı yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallarına ve Nizamettingumus.com.tr sitesinin politikasına uygun olmalıdır.

Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Nizamettingumus.com.tr adresine erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım koşulları maddelerini baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

Kullanım Koşulları hakkında sorularınız ve merak ettikleriniz için iletişim bölümünden veya yoldakiyazar[at]yandex.com adresinden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Don`t copy text!