Kullanım Şartları

NizamettinGumus.com.tr isimli bu blog sitesi Nizamettin Gümüş‘e ait olup bizzat onun tarafından. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

Nizamettingumus.com.tr ‘de yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Nizamettin Gümüş  tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı https://nizamettingumus.com.tr‘ den alınmıştır
– Kaynak: https://nizamettingumus.com.tr

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

NizamettinGumus.com.tr’de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– NizamettinGumus.com.tr’ye gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve NizamettinGumus.com.tr’ nin genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

NizamettinGumus.com.tr’ye erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. NizamettinGumus.com.tr’ye ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.