Hakkımda

Nizamettin Gümüş, bireylerin ve ekiplerin ruhsal, fiziksel ve sosyal olarak kendilerinin en iyi hallerini yaşamalarına yardımcı olan bir blog yazarı ve konuşmacıdır.

Müslüman Blog Yazarı

Bismillahirrahmanirrahim;

Kendimi Müslüman Blog Yazarı olarak tanımlamak bana ekstra bir dinamizm katıyor. Bununla birlikte gereksiz konular hakkında yazılar yazmamı ve sizlerin vaktini çalmamı engelliyor.

Hem kendi zamanımı hem de sizlerin zamanını çok iyi değerlendirmeliyim. Hepimiz meşgulüz ve sizin blog yazılarını okumak, benim de yazı yazmak için sınırlı vaktimiz var.

Yaklaşık belirli aralıklarla 5 yıldır çeşitli mecralarda blog yazıları yazıyorum. Sosyal mecralarda ve günlük hayatta Müslüman gençlerin özellikle blog yazarı olanların, neleri takip ettiklerini, neleri konuştuklarını araştırıyorum. Sonrada bunlar hakkında popüler konularla bağlantılı yazılar hazırlıyorum.

Yazılarımı genelde haftada iki gün olacak şekilde paylaşmaya çalışacağım. Pazartesi ve Perşembe günleri yazı yayınlamak için seçtiğim günler.

Bir blog yazarının haftada iki yazı yayınlamak için oldukça kısıtlı bir süresi var. Günlük rutin, iş ve aile hayatı bir de ibadetlerin aksamaması için özen göstermek zamanı iyice daraltıyor. Bu nedenle iyi bir plan yapmak ve bu plana sadık kalarak hareket etmeye çalışacağım.

Zahmette rahmet vardır. Değerli olan her şey sabır, gayret, beceri ve zaman alır. Niyetimin ve yazılarımın, İslâm âlemine faydası olması duasıyla..